Jesteśmy butikową agencją employer branding OK SUPER. Współpracujemy z kilkoma dużymi, wspaniałymi pracodawcami, prowadzimy działania w Polsce, Niemczech i UK, a realizowane przez nas kampanie zostały nagrodzone w konkursach branżowych. Specjalizujemy się przede wszystkim w działaniach online, tworzymy innowacyjne kampanie EB w social mediach.
Stale się rozwijamy, nadszedł moment na powiększenie zespołu!

Szukamy kogoś SUPER! 🌟
Zadania:
✔️  Współtworzenie komunikacji w mediach społecznościowych naszych Klientów – facebook, instagram, linkedin, twitter, youtube. Prowadzenie profili, moderacja, tworzenie contentu i niestandardowych inicjatyw online.
✔️ Bieżące wsparcie w realizacji projektów employer branding i obsługa kampanii reklamowych w internecie.

Możliwości: zdobycie doświadczenia w obszarze EB i marketingu internetowego, praca z SUPER markami, duża samodzielność w działaniu, zgrany team i startupowa atmosfera.

Wymagania:
✅ Przynajmniej półroczne doświadczenie na stanowisku Social Media Specialist, Employer Branding Specialist lub pokrewne.
✅ Kreatywność, lekkie pióro, otwartość, samodzielność w działaniu, zajawka social mediami, chęć rozwoju w obszarze employer brandingu i marketingu HR.
Pracujemy w biurze z ogrodem w centrum Warszawy. Warunki współpracy – to zależy od Twojego doświadczenia i umiejętności. Perspektywa długofalowej współpracy.

Czekamy na Twoje CV!

Masz pytania? Napisz do mnie!

📩 klaudia.brzeska@oksuper.pl